Ile kosztuje detailing samochodu na 1, 3 lub 5 lat?

AKTUALNOŚCI

Ile kosztuje detailing samochodu na 1, 3 lub 5 lat?

Nowy VW Tiguan R Level 4 ceramika 5 letnia na lakier - auto detailing Sl Studio Toruń

Auto detailing staje się coraz bardziej popularną usługą, z której chętnie korzystają właściciele nowych i nieco starszych pojazdów. Dzięki temu można przywrócić samochodom piękny wygląd, a dodatkowo zabezpieczyć ich lakier przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi a nawet uszkodzeniami mechanicznymi. Jednak zanim zdecydujesz się na detailing samochodu, powinieneś poznać ceny tej usługi. Stawki są dość zróżnicowane i zależą od zakresu prac. Sprawdź!

Auto detailing to kompleksowa usługa, która obejmuje czyszczenie, renowację i konserwację zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów samochodu. Jednak to nie wszystkie opcje, z których możesz skorzystać. Wszystko zależy od wybranego pakietu i jego ceny.

Ile kosztuje ochrona lakieru na rok?

Pakiet zabezpieczeń level 1 to jedna z tańszych opcji dostępna w Stricty Level Studio w Toruniu. W ramach tej usługi oferujemy nie tylko wieloetapowe mycie lakieru, ale także:

  • deironizację oraz dekontaminację,
  • korektę lakieru i zabezpieczenie go powłoką kwarcową, której trwałość wynosi 12 miesięcy,
  • pokrycie felg powłoką kwarcową, 
  • nałożenie powłoki hydrofobowej na szybę czołową,
  • quick detailing wnętrza, czyli szybkie sprzątanie środka auta. 

Efekt? Błyszczący, odporny na promieniowanie UV lakier, który łatwo się pielęgnuje, ponieważ krople wody spływają po nim zamiast tworzyć brzydkie smugi czy waterspoty. 

Za ochronę lakieru na rok zapłacisz od 900 do 1100 zł netto w zależności od zakresu stanu lakieru, czyli zaledwie od 75 do 90 zł miesięcznie. Jest to niewielka cena za podbicie głębi i blasku lakieru oraz znaczne ułatwienie pielęgnacji samochodu.

Ile trzeba zapłacić za efekt o trwałości 3 lata?

Wśród dostępnych pakietów znajduje się również usługa, która gwarantuję ochronę lakieru na 3 lata, level 2. Jest to oferta, która obejmuje te same czynności jak auto detailing level 1, jednak z kilkoma różnicami. W tej wersji:

  • stosujemy produkt, który chroni lakier przez 3 lata ( przy zachowaniu corocznego serwisu )
  • felgi, jak i tworzywa sztuczne zabezpieczamy bardziej trwałą powłoką ceramiczną,
  • powłokę hydrofobową aplikujemy na wszystkie szyby.

Koszt takiej usługi waha się od 1700 do 2300 zł netto, czyli w przeliczeniu ok. 50-65 zł miesięcznie przez 36 miesięcy. Cena jest bardzo atrakcyjna za tak szeroki zakres pracy!

Ile wynosi cena zabezpieczenia lakieru z gwarancją na 5 lat?

Pakiet level 3 gwarantuje ochronę lakieru przez 5 lat. Zakres prac nie różni się od levelu 2. Różnica polega na zmianie preparatu na taki, którego składniki pomagają utrzymać efekt auto detailingu przez dłuższy czas. Jednak to nie jedyne jego zalety. Dodatkowo powłoka ceramiczna ma również właściwości samoregeneracyjne, dzięki czemu drobne uszkodzenia zabliźniają się pod wpływem ciepła.

Cena auto detailingu z gwarancją na 5 lat wynosi od 2500 do 3500 zł netto w zależności od kondycji lakieru. W tym przypadku, w przeliczeniu, roczny koszt usługi wynosi od 500 do 600 zł. 

Warto pamiętać, że usługa ta może wiązać się z dodatkowymi wydatkami, jeśli zdecydujesz się na folię PPF i zabezpieczysz także elementy najbardziej narażone na zniszczenia, czyli np. maskę, zderzak i reflektory przednie, błotniki, słupki A, lusterka, a także wnęki klamek czy próg załadunkowy bagażnika. 

Pakiet, który obejmuje wszystkie te elementy, i kosztuje od 5499 zł do 7499 zł netto w zależności od stanu lakieru i wielkości pojazdu, jednak folia PPF posiada gwarancje producenta do 10 lat! 

Wybierz pakiet w przystępnej cenie dla siebie i ciesz się pięknymi efektami po wizycie w naszym salonie.