KILKA SŁÓW

O NAS

o nas
Kim jesteśmy?
O naszej firmie Strictly Level Studio
Witamy w Strictly Level Studio!
 
Miejscu stworzonym od pasjonatów dla pasjonatów.
Miejscu stworzonym przez ludzi z dużym doświadczeniem w branży, dla klientów z dużymi wymaganiami. Miejsce, w którym poczujecie niesamowity klimat i profesjonalizm. Znajdziesz tu szeroki zakres usług takich jak: kosmetyka wnętrz, renowacja lakieru, zabezpieczanie powłokami ceramicznymi, zabezpieczanie foliami PPF, przyciemnianie szyb, zmiany koloru za pomocą folii, a nawet modyfikacje i personalizacja pojazdów.
 
Główna zasada jaką wyznajemy w naszej firmie to 3P – pasja, precyzja, profesjonalizm! Słuchamy klienta i dobieramy usługę idealnie dopasowaną do jego potrzeb, gdyż najważniejsza dla nas jest Wasza satysfakcja.
Zapraszamy,

REALIZACJE

SAM ZOBACZ JAK TO ROBIMY

testimonials

Co mówią o nas
O naszej firmie Strictly Level Studio
Przede wszystkim została przeprowadzona dwuetapowa korekta lakieru, mająca na celu usunięcie wszelkich zarysowań, wżerów, zmatowień oraz nadanie maksymalnego połysku, co pozwoliło na doprowadzenie lakieru praktycznie do stanu z dnia opuszczenia fabryki... Mówiąc wprost - konkretna robota Panowie!!
Saiyan Fitness Freak
Sportowiec
Moja czarna siódemka odzyskała dawny blask dzięki @strictlylevel_studio ✨ Panowie wykonali super profesjonalną pracę, a efekt końcowy jest powalający!
Radosław Dykowski
Sportowiec